KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14608440
nr 1460 8440
William Avar
(1917-2012), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad. Olja på duk, 45x37 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:05:42
11/4 19:09:37
William Avar
Läs mer om William Avar